pátek 13. dubna 2012

Ulity, ulitky...

Klidný páteční večer mé milé. Rozhodla jsem se, že každý den budu chodit na svižné hodinové procházky. Dokonce jsem si k tomu pořídila hůlky, taková já jsem šikovná holka :o):o):o)
Chodím do polí za naším domem. Je to takový můj zdravotní okruh. Před několika lety jsem ho i běhala, ale teď vystačím s tou chůzí :o)
Byla jsem překvapená, kolik prázdných ulit a ulitek je podél cesty. Pár jsem jich posbírala, doma je řádně proprala a myslím, že je z nich hezká dekorace.

Páteční večery mám ráda snad nejvíc z celého týdne. Není žádný spěch, žádné přípravy do práce, zkrátka pohoda. A hlavně...celý víkend máme před sebou !!!!!!!!!
A já Vám přeji, abyste si ho všechny užily náááááádherně ♥♥♥♥♥♥♥♥♥Opatrujte se ♥♥♥
Všechny Vás objímám
Vaše Martina


13 komentářů:

 1. Krásné sobotní dopoledne Martinko,děkuji za Váš překrásný blog,který je plný pohody a nádherných věcí.V jednom příspěvku jsem četla,že začínáte hubnout?A dnes píšete o začátku procházek s hůlkami,také je moc ráda používám na našich výšlapech a dokonce jsem ve středu začala s hubnutím a to v Naturhouse,tak uvidíme,zatím to celkem jde:)přeji krásný sluníčkový víkend.Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Andrejko...velmi pěkně Vám děkuji za milá slovíčka. Ano, začínám s hubnutím pod vedením jedné super ženské, tak snad se alespoň nějaké to kilečko podaří shodit.Teď jsem ve fázi vážení všeho, co sním. Prý to po nějakém čase budu mít v oku i bez vážení.
   Přeji Vám krásný víkend a přijďte zase někdy ke mně na návštěvu, budu se moc těšit, Martina

   Vymazat
 2. Krásné!Moc se mi líbí jak si z nich poskládala ten nápis!!!Michaela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Miško...zdravím tě a děkujiiiii !!!!! Martina

   Vymazat
 3. Martinko udělala jsi s ulitkami krásné fotky.. a nasbírala jsi jich u Vás opravdu hodně. Já před časem našla venku jednu a donesla jí domů, od té doby se mě Terzka dokola ptá co, že to je ??? Tvrdím že je to ulitka šněčka co už jí nepotřebuje.. říct jí totiž že už je po šnečkovi mi přijde smutné..krásnou neděli pa Dita

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Ditunko...sama jsem byla překvapená, kolik tam těch ulitek bylo. A to jsem zdaleka nevysbírala všechny. Terince posílám pusinku, pa pa a užijte si holky moje hezkou nedělku, pa Martina

   Vymazat
 4. Martinko, než jsem se k tobě propracovala, máme z víkendu už jen kousek...Snad sis ho užila v pohodě. Vložila si krásné šnečí fotky, viděla jsem ulity nalepené na věnečku, hustě, jednu vedle druhé, a byl úžasný!
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Helenko...vidíš, na věněčku jsem je měla kdysi také. Ale byl už starý, tak jsem ho pak vyhodila. Teď bych ho mohla udělat znovu...úplně jsi mě navnadila.
   Helenko...užij si pěkně zbytek víkendu,... já ti nevím, proč je ten víkend vždycky tak krátký...,pa pa Martina

   Vymazat
 5. Ulity miluje Jenda, raději mu ty fotky nebudu ukazovat. :-P

  OdpovědětVymazat
 6. Martinko....moc pěkný ulitkový příspěvek....co taková procházka přinese pokladů :)))
  Pohodový zbytek neděle a příjemný týden....pa,pa Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Janinko...děkuji ti za tvou návštěvu a milá slovíčka. Přeji ti také krásný nový týden, pa pa Martina

   Vymazat
 7. Martinko,
  teda ty jsi to hubnutí vzala za ten správný konec a ještě jsi při pobytu na čerstvém vzduchu přinesla takové poklady !
  Moc se mi líbí nápis z ulitek JARO :-)
  Já o víkendu stoupla po dlouhé době na váhu a měla bych už také se s sebou něco dělat , ty procházky jsou skvělý nápad !

  OdpovědětVymazat

Velmi děkuji za krásné a milé komentáře, které mi tu necháváte. Děkuji, Martina ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...